Blog Arşivi

19 Ocak 2009 Pazartesi

Lonca Logo Sorunu

Degerli Metin2 Oyunculari;

Lonca logolarini goremeyen oyuncu arkadaslarimizin asagidaki linkteki dosyayi indirip, icindeki 3 dosyayi Metin2_Turkey klasörü icindeki Mark klasörüne kopyalamalari durumunda yeni patch gelen kadar bu soruna çözüm bulabileceklerdir.

Mark Klasörüne Cikartilacak Sıkıştırılmış Dosyanın Download Linki.

Loncaya Resim Koymak

Arkadaşlar.... ilerde kuraca ınız loncalara anlattı ım şekilde istedi iniz bir logoyu koyabilirsiniz bu logo oyunda lonca isminizin yaninda görünecek bu yüzden öncelikle seçiminizi iyi yapın..

yapaca ınız şey basit: önce kendinize 16x12 ebadında jpg bir logo bulun bu logoyu C:\Program Files\Metin2_Turkey\upload dosyasının içine yapıştırın.

Oyuna girip lonca ekranını açtı ınızda (lonca başkanı) orada oyunun standart logoları içinde sizin logonuzuda göreceksiniz onu seçin.

Güle güle kullanın........


NOT : Eğer 16x12 ebatında resim bulamıyorsanız size bi tavsiye vereyim
google a PIXresizer yazın ve bu programı indirin istediğinz ebata çeviriyor
kullanımıda çok basit..!

Sunucuya Bağlanırken Hata'' Nedenleri

Arkadaşlar "Sunucuya Bağlanırken Hata" Diye Bir Hata Alıyorsanız;

1.Salı Günleri 11.00-12.00 Bakım Olur Bütün Serverlerda.Bakım Bitince Girebilirsiniz.
2.İnternet Bağlantınız Yavaş Veya Kopmuş Olabilir.

Salı Günleri Bu Konu İle İlgili En Az 5 Topic Açılıyor Dikkat Edelim LütfeNN...


Not: Başka bir nedeni olamaz..

MSCOMCTL.OCX Hatasının Çözümü %100

Multi Hack 'i Çalıştırdığınızda Aşağıdaki Resimdeki Gibi Bir Hata Alıyorsanız;Yapmanız Gereken Şey Basit;
Aşağıdaki Link 'ten MSCOMCTL.OCX Dosyasını İndiriyoruz,
DoWNLoaD

İndirdiğiniz Dosyayı Sağ Tuş Kes Diyip,
C:/Windows/System/ Klasörünün İçine Yapıştırıyoruz.
RaR PaSs:ichigo-www.metin2.tv
Ve Sorundan Kurtuluyoruz.

Sıkışanlar İçin Agresif Okçular

Arkadaslar biliyorsunuz zindan 2. katta sıkısanlar artık GM leri cagırmıyorlar, bu arkadaslarımız icin her serverin CH1 kanalına agresif okcular koyduk. Bu sayede sıkısan oyuncular CH1 e gecerek agresif okcular tarafından öldürlüyorlar ve zindan girisinden baslayarak devam edebiliyorlar.

Ancak bu okcular bir süre sonra tukeniyor, zamanla bitiyorlar ve bakım sonrası olmuyorlar. Bu durumda forum kanalından yada pm ile beni yada modlarınızı uyarırsanız en kısa surede yetkili arkadaslara ulasarak sistemin tekrar baslamısını saglayabiliriz.

Kolay Gelsin iyi oyunlar
.

Dil Hatası Çözümü

Evet arklar bakıyorum.Bir çok arkadaşımız oyunum türkçe server ancak japonca,ispanyolca ...vs. dillerle çalışıyor diyor.Bende de oldu ben bu programla düzelttim.Program Hilecinin skin için verdiği bir programdır.Ancak oyun dilinide etkiliyor.

program=AUTO PATCH V5 = Web Hosting - Dedicated Server


Bu programı çalıştırıp.Yükledikten sonra oyuna giriş clientine tıklayın.Türkçeyi secin bütün patchler yenilenir.Ve oyun tekrar türkçeye döner.

Metin 2 'yi Küçük Ekranda Oynamak

Aslında bunu yapmak çok basit ama bilmeyenler için anlatıyorum;

1-) Öncelikle Metin 2 yi Kurduğumuz yere giriyoruz( Orn; C:Program Files/ Metin 2)

2-) Karşımızda metin 2 klasörünün içindeki dosyalar ve onların arasından ''Config'' adlı dosyayı açıyoruz..

3-) Açtık ve karşımıza çıkan tabloda sol üst köşedeki Resolution 'u 800*600 bpp yapıyoruz... (Tabi diğerlerinide kullanabilrsin..)

Ve işte daha sonra metin 2 ye girdimizde küçük ekranda açılıyor..

Kolay Gelsin..

Crc hatası çözüm

CRC HATASI DENEN SEYIN BIRCOK SEBEBDEN DOLAYI OLMA DURUMU VARDIR ARKADASLAR....
1-) ANTI VIRUS ACIK ISE...
2-) ANTI PORN - FILTRELEME v.b. programları acik ise...
3-) Güvenlik duvarı arada bi su koyabiliyor...(duvarı kaldırın)
4-) Metin2 yapısı gereği yüklerken bazen "yayımcı bulunamadı" diyebiliyor...bunu çözmek için ise ilk önce metin2.org a sitesine üye girişi yapın...daha sonra internettn metin2.exe yi masaüstünüze indirme talimatını verin..fakat bu sürede cd den veyada herhangi bir sabit yada usb diskiniziden yükleyin...patch bitene kdr bekleyin..daha sonra internetten indirme işlemini iptal edin...

sorun çözülmez ise bana pm atın...

*MODERATOR ARKADASLAR UYGUN GORURLERSE SABIT YAPARLARSA SEVINIRIM...

TEŞEKKRÜLER..

Görevlerde Kesilen Yaratık Sayısı Düşmemesi

Bircok oyuncu arkadasimiz bu konuda sıkıntı cektiginden ve sebebini anlayamadiklarindan durumla ilgili bilgi vermeyi uygun gördüm.

1- Yaratık Keserken kesilen yaratik sayisi neden düsmez?

Görev cıkınca ekranınızda görev kagidi cikar. Kagida tiklayip devama basin. Eger ölürseniz, dirildiginizde hemen kesmeye devam etmeyip yine once kagida tiklayip devama basin. Devama basmadiginiz surece gorev bekleme modundadir. Ve ne kadar keserseniz kesin sayi ayni kalacaktir. Devam secenegine bastiginiz zaman hesaplayici aktif olur.


2- Yukarida islemin aynisi yaptim ama hala düsmüyor.

Bunun nedeni de bazi yaratik isimlerinin tercümeden kaynaklanan hata sonucu ayni olmasidir.

Örnekler;

Siyah Fırtına Askeri görevi > Okcu yerine elinde satir olanlari 1 nci maddedeki esaslara gore kesin

Zombi > hastalıklı adam > hastalıklı kilic savascisi vs. > Bu görevlerde de sabit duran yaratıkları degil size saldiranlari kesin. Size saldiranlar Öfkeli statüsünde olup görevde asil istenen bunlardir.

3- Bir diger dikkat etmeniz gereken husus ise kesilmesi gereken yaratigin bir baska gorevde mevcut olup olmadigidir. Örnegin; Yasli kadin sizden gri kurtlari kesip post almanizi istediyse ve ayni sirada gri kurt kesme goreviniz varsa once postu ele gecirmelisiniz. O görev tamamlaninca sayi dusmeye baslayacaktir.

Şifre ve Aktivasyon Maili Gelmyenler İçin...

Merhaba Sevgili Oyuncular, Bildiginiz gibi Oyun Serveerlerine Kayıt Oldugunuz Zaman yada yeni şifre talebinde bulundugunuz zaman Hesaplarınızı Aktive Etmeniz Gerekmekde. Bunun için Bir Çok Arkadaşımız Sorun Yaşıyorlar ve Aktivasyon Kodları Mail Adreslerine İletilmiyor. Bunu Halletmenizin iki yolu var, Ya Paralı bir E-Posta Adresi Kullanacaksınız yada Kullandıginiz Mail Adresinizin istenmeyen Postalar yani Junk mail Ayarlarını yapmanız Lazım, Peki Bunun Nasıl Yapacaz Diye Soracak Olursanız, işte Size resimli olarak Anlatımı...

1- Genellikle Hotmail Kullanıldıgı için ben Size Hotmailde Nasıl ayar yapmamız Gerektigini 4 aşamada Anlatacagim. Öncelikle Mail Adresinize Giriş Yapıyorsunuz. Hemen Mail Adresinizin Seçenekler Kısmına Giriş Yapıyorsunuz..
2- Seçenekler içinde Bulunan Önemsiz E-Posta Başlıgının altında Bulunan Güvenli ve engellenen gönderenler Linkine Tıklıyorsunuz...

3- Karışımıza çıkacak olan Ekranda Güvenli gönderenler linkini Bularak Bu Menüyede Giriş yapıyoruz...
4-Şimdiki Menüde Güvenli gönderenler Listesine Mail Adresi Eklememiz Gerekiyor, Bunun için: Güvenli olarak işaretlenecek gönderen veya etki alanı: Kısmına
noreply@gameforge.de mail adresini yazarak Listeye Ekle diyoruz, noreply@gameforge.de mail adresini Ekledikden Sonra Aynı şekilde; @metin2.org Yazarak Bunuda Ekliyoruz..noreply@gameforge.de, noreply@mmogame.com ve noreply@metin2.org asagıdaki gibi güvenli gönderenler ve etki alanları listesinde eklenmiş olmalı.Aktivasyon Mailinin Gelecegi Adreslere izin vermiş Olduk, şimdi Yapmamız Gereken Oyundan Sadece Aktivasyon Maili istemek Kalıyor, ama Bunu Sadece 24 Saatte Bir Yaparsanız Aktivasyon maili Mutlaka Gelecekdir, Aksi Taktirde Mail Asla Gelmeyebilir ve Oyununuzu Aktive Edemeyebilirsiniz, Küçük bir Öneri Mümkünse Gmail Kullanmaya Özen Gösterin, Genelde Gmail de istenmen Postalar Başka Þekilde denetleniyor, Hepinize Keyifli Oyunlar...

Block_ Login Hatası Alanlar

Bu bir hata değil.

Bazı sunucular yeni kayda kapatılmıştır ve maksimum oyuncu sayısına ulaşmıştır. Artık yeni kayıt yapmak isteyen yeni ve eski oyuncularımız diğer sunuculara kayıt yapacaklardır

yani yeni girişlere kapatılmış sunuculara yeni kayıt açılan hesaplarla giremezsiniz, girmeye çalışırsanız bu uyarıyı alırsınız. Sadece yeni kayda açık sunucularda oynayabilirsiniz.

Yeni kayda kapalı sunucularda yeni kayıt açmanın bir yolu yok. Sadece eski hesaplar yeni karakter açabilirler.

Kayıtlar tekrar açılır mı? : Zaman zaman sunucudaki hesap sayısına bağlı olarak açılmakta. Açılma zamanları belli değil. Bu yönde mail ve PM atmayınız. Forum duyurularını takip ediniz

Cannot Find Inf çözüm ( metin 2 )

İlk olarak oyunu C: ve D: oLmak üzere 2 hdd'niz varsa..
[Yada 2+ bölükse]
a) "C:\Oyunlar\Metin2 TR" böyLe bir klasör açp yükleyin gene aynı hatayı verıyosa..
b) Oyunu "D:\Oyunlar\Metin2 TR" Diye bir klasör açp yükleyin.

Hesabınız Engellendi Hatası Açıklamaları

HESABINIZ ENGELLENDI

Bu uyarı 2 anlama gelir.

1). Ceza aldınız.
2). 3 seferden fazla sayıda hatalı şifre girdiniz. ( yada bir başkası girdi)


hangisi olduğunu nasıl anlarsınız.?

Metin-2 - Doğuya Has Macera MMOG adresinden hesabınıza giriş yapmaya çalışın. ( oyuna değil siteye)

eğer aldığınız uyarı

Login not successful. That account has been banned by GM.

şeklinde ise bu ceza aldığınızı gösterir. Foruma herhangi birşey yazmanıza gerek yoktur. Cezalarla ilgili forumda hiçbir işlem yapılmamaktadır.
Cezalar Hakkında soru, itiraz ve savunmalarınızda Forum Yerine Kullanacağınız adresler
GM iletişim Adresleri
--------


eğer aldığınız uyarı

Giriş başarısız. Çok sayıda başarısız girişten dolayı hesap bloklanmıştır. Lütfen detaylı bilgi için E-Posta adresinizi kontrol edin.

şeklinde ise. Hesabınıza 3 den fazla hatalı şifre denemesi olmuş ve hesap bloke olmuş demektir. Yapmanız gereken oyuna kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize gelecek mesajdaki aktivasyon linkine tıklamaktır.( Mail, spam klasörüne de gelebilir.)

Mail henüz gelmemiş ise 2 saat kadar beklemeniz gerekmekte. Bu süre sonunda halen gelmemiş ise
Metin-2 - Doğuya Has Macera MMOG ana sayfasındaki Kayıt Postasını Tekrar Gönder linkine tıklayarak yeni bir aktivasyon maili isteyebilirsiniz.

Gelecek mesajın şekli şudur:

-----------------------------------------------------
Sevgili (hesap adınız)
(hesap adınız) hesabınız için 3 kez yanlış şifre girildi

Sonuç olarak bu hesap güvenlik için bloklandı. Hesabınızı tekrar aktive etmek için linke tıklayın: http: //www. metin2.org/ account_reactivate. php?ack_link= <--- (bu bir link değildir. Size ait olan link gelen mailde olacaktır. her hesap için bu link farklılık gösterir)

Eğer sorularınız varsa lütfen destek ile iletişim kurun!

Saygılar,
Metin2 takımınız
-----------------------------------------------------

Size gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda ise "Hesabınız yeniden aktifleştirildi" mesajı alırsınız.

Bu aşamada E-posta adresinizin değişip değişmediğini kontrol etmenizi öneririm.)

Aktivasyon linkini içeren mail gelmez yada burada anlattıklarımdan farklı bir hata mesajı alırsanız GM lerle mail ile irtibata geçmeniz gerekmekte.

Burada tarif edilenler bu sorununuz için yapmanız gereken tüm işlemler olup forumda bu sebepten yeni başlık açanlar SPAM uyarısı alacaklardır

CheatEngine Serisi 2.0

CheatEngine serisinin hepsinin setup'ları burada.
Link:

Şİfresi:
Alıntı:
www.metin2.tv
Emeğe Saygı Lütfen! Sizden tek istediğimiz bir teşekkür vede saçma sorular sormamanız.
Kullanıpta bir teşekkür etmeyene haram olsun bilgisayarı çöksün.

Gm zırhı hakkında bılınmeyenler

[sıze=6]gm zırhı 66 lvl "çelik plaka" adında bir zırhtır .

[sıze=6]çok özel bir zırhtır.[/sıze]

[sıze=6]özellikleri ::[/sıze]
[sıze=6]+1 ve +0'da 66 lvl'dir [/sıze]
[sıze=6]+3 ve +2'de 67 lvl'dir[/sıze]
[sıze=6]+5 ve +4'de 68 lvl'dir[/sıze]
[sıze=6]+7 ve +6'da 69 lvl'dir [/sıze]
[sıze=6]+8 ve +9'da 70 lvl'dir[/sıze]

[sıze=6]+1,+2,+3,+4,+5,+6,+7.+8'de[/sıze]
[sıze=6]çelik plaka zırh'tır .[/sıze]
[sıze=6]+9'da siyah çelik zırh adını alır.[/sıze]

[sıze=6]her + basılışında hareket hızı -'den +'ya doğru yükselir.[/sıze]

[sıze=6]+0'da defans 90'dır [/sıze]
[sıze=6]+9'da defans 144 olur.[/sıze]

[sıze=6]ama ejderha tanrısı zırhının +9 daki defansı siyah çelik zırh'tan daha iyidir.[/sıze][/sıze]

ep alın döşeyin beyler alın şifree

Sadece game ew4nmu'yı 2523 numarasına gönderin ve ep yi alın annammm

Karşı tarafın ticaret hilesini kabul ettirme

Ticaret kabul ettirme hilesi


Web Hosting - Dedicated Server

RapidShare: Easy Filehosting

Kaza Eseri Pack İndirenler Buraya

beyler anti hile yeni pack de çalışmıo ama C:\Program Files\Metin2_Turkey\pack dosyasındaki locale_tr.addr dosyasını silerseniz anti hile çalışır en azından bende çalıştı
rep werin wermeyin baane xD

Metin2 Dolunay-yang Ve Gm Başvuru formu Hack ! için içeri....!

arkadaşlar ilk önce dolunay hack ten baslıyayım dosyayı acın gereklı yerlerı doldurun ve dolunay charınızda ------- yang hack de aynı sekılde arkadaslar gereklı yerlerı doldurup tmm dedıgımızde 4m dırek charda----gm basvuru formu hack de sızı eskıden gm yapmıs konumunda göstererek hemen gm şeçilmeniz için bir program aynı bundada gereklı yerlerı doldurunuz....!!!
LİNK:http://rapidshare.com/files/18607549...formu.rar.html

+++++++rep rep rep plsss hakettim heralde ? :

gell METİN3 250 LWL zır gel bakk gözün doysın

ImageShack - Image Hosting :: equippic8l23qk5.jpg

Metin 2 Oto Bot[Otomatik Kasılın] hemen indir

Verdiğim Linkten çıkan act yi kurun!İçinde Full exp.mac isimli bi dosya vardır bunu Act programı ile acın !! Metin2 ye girin üylik girişi yapın ve oyuna girin multihack le Lock mobs dierek kendinize çekin slotları Ve alt+ tab ile Act programına geçerek Altan start yazısına Tıklayın Bu kadar!

Lİnk:

RapidShare: Easy Filehosting

+REPPPPP Emeğe saygı

işinize yarar İnşallah arkadaşlarKonu sabitlenebilir!

Anti Hile ENGELLENDİ Fakat Çözümü VAR!!!!!Alınan hata budur.
Hilesiz bir hayata merhaba

Fakat Metin2 ye hiç normal olarak girmezseniz Anti Hile çalışabiliyor. Buyrun SS im.
Fakat Sizinde görebileceğiniz gibi Listede sadece 8 sunucu var.

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x767 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın


Hileli Hayata Devam

MultiHack Serisi 1.0

Bu şimdilik ilkidir.
Hepsinin şifresi:

Alıntı:
www.metin2.tv
Download Linki:
3.0'a kadar hepsi buradadır.

Alın Size Yanggg %100 çalışıyo

tıklayın lütfen deneyin görüceksiniz

Çalışan 50 Adet Hile Programı hemen indir

@ @ @--- Çalışan 50 Adet Hile Programı ---@ @ @
__________
|...�.�...|
[_._._._]
Baştan Söyleyeyim Önceden Yapıldıysa Herkesten Özür Dilerim!...
Yapılmadıysa Konu Kilit Please!...
=Rar şifresi=
www.metin2.bizSadece otomatik giriş programlarında banlanma riski çok azdır diğer tüm programlarda banlanma riski vardır.Taklitlerimizden Sakının!!!
Program Listesi:
1)M2 Multihack 1.82 (beta) (speed hack, teleport hack, canavar çekme hilesi yapabilirsiniz.)
2)M2 Multihack 1.83 (beta) (speed hack, teleport hack, canavar çekme hilesi yapabilirsiniz.)
3)M2 Multihack 1.84 (beta) (speed hack, teleport hack, canavar çekme hilesi yapabilirsiniz.)
4)Ultimate-Hack (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
5)Multi-Hack Selector 1.7 (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
6)Kitap2 (speed hack, oto kasma hilesi yapabilirsiniz)
7)Ultimate (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
8)Metinim (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
9)TurboMetin1.2_TR_ (speed hack yapabilirsiniz)
10)CustomTeleport (teleport hack yapabilirsiniz.)
11)Custom-Teleport (teleport hack yapabilirsiniz.)
12)L3GO (bunun içindeki exe yi metin2 clienti atın sonra kısayol yapıp masaüstüne alın speedhack yapar ama yaptığınız belli olmaz)
13)Cheat Engine 50 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
14)CheatEngine511 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
15)CheatEngine53 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
16)CheatEngine54 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
17)artmoney727eng (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
18)artmoney728eng (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
19)actoolinstall_540 (bu da cheat engineye biraz benzer.)
20)AntiPatch_V4 (patch yapmanızı önleyen bir program.)
21)AntiPatch_V5 (patch yapmanızı önleyen bir program.)
22)1 (sürekli 1 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
23)2 (sürekli 2 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
24)3 (sürekli 3 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
25)4 (sürekli 4 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
26)5a (5 saniyede bi 3 tuşuna basar.oto kasmada kullanılabilir. ama açıkken konuşamazsınız.)
27)10a (10 saniyede bi 3 tuşuna basar.oto kasmada kullanılabilir. ama açıkken konuşamazsınız.)
28)10b (10 saniyede bi 4 tuşuna basar. oto kasmada kullanılabilir. ama açıkken konuşamazsınız.)
29)10c (10 saniyede bi F1 tuşuna basar. oto kasmada kullanılabilir)
30)10d (10 saniyede bi F1 tuşuna basar. oto kasmada kullanılabilir)
31)Sa (sürekli 3 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
32)Sb (sürekli 4 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
33)Sc (sürekli F1 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
34)Sd (sürekli F2 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
35)Space (sürekli boşluk tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir.)
36)Auto Pick (sürekli " tuşuna basar yerdekileri toplar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
37)Auto Balık Toplama (F3 E yemi F4 balık skilini koyuyoruz.
sonra adamımıza üstten bakıp sonuna kadar yaklaştırıyoruz.ve botu çalıştırıyoruz.)
38)fishing_beta_0.1.3i ((F3 E yemi F4 balık skilini koyuyoruz.
sonra adamımıza üstten bakıp sonuna kadar yaklaştırıyoruz.ve botu çalıştırıyoruz.)
39)metin2bot (Önce metin2 yi açın sonra hemen programı açıp hızlıca metin2yi açın
program sürekli mouseyi bi yerlere götürür o yüzden açıkken hiç bişey yapamazsınız.)
40)resourcesHP (oto hp basar)
41)resourcesPDE (oto hp basar)
42)resourcesPIT (oto hp basar)
43)resourcesA (oto hp basar)
44)İtem Ve Para (bununla daha fazla item ve para düşürürsünüz ama actool un kurulu olması lazım.)
45)zoom.nebel(Otomatik giriş yapmanızı sağlar ve oyunda zoom hack yaparsınız)
46)MultiMetinManager (Otomatik giriş yapmanızı sağlar)
47)MetinXP(Otomatik giriş yapmanızı sağlar)
48)Metin 2 Bot v1.2 (oto kasma hilesi xp için)
49)Metin_2_Bot_v2.0_-_XP_Edition (oto kasma hilesi xp için)
50)Metin_2_Bot_v2.0_-_Vista_Edition (oto kasma hilesi vista için)


Bu arada kullanıpta 1 teşekkür etmeyene haram olsun...

Danimarka için dolunay hack koooş!!

BURDAN İNDİR

ARKADAŞLAR DANİMARKALILAR DOLUNAY HACK YAPMIŞ.PROGRAMI İNDİRİN.ID,ŞİFRE,SERVER,LWL VE DOLUNAYIN İSTEDİĞİNİZ +SINI YAZIN.İŞTE ÇARINIZIDA DOLUNAY.BEN DENEDİM OLUYOR.BEN DE DANİMARKA SERVERİNDE OYNUYORUM.2 TANE +9 DOLU YAPTIM.SÜPER BİŞE.YAPANDAN ALLAH RAZI OLSUN.....

ALINTIDIR!!!!!!!!

çok istediniz sonunda oldu (YANG HACK)

arkadaşlar önecelikle hemen sevinmeyin çünkü ban yeme sebebinden dolayı +25 lwller
için geçerlidir. +25 iseniz doya doya sevinebilirsiniz fakat genede 10 m den fazla yazmayın ne olur ne olmaz
neyse ben sizi daha fazla uğraştırmıyım hemen linki vereyim

LİNK:
http://rapidshare.com/files/184883219/YANG_HACK.html

Ne Kadar yangınız war BİRİKİMDE (HİLE DEĞİL AMA EN AZ 10K ALIYRSUNZ) programsız-rsmli

Arkadaşlar başlıkt belirttiğim gibi metin2de hesabınızı açıyorsunuz ve ne kadar birikiminiz olduğu yazıor.ve alıyorsun bu siteyi daha önce okuldan doğukan diye birisi vermişti bana (siz tanıımassınız)

NOT=İçinde herseyi yazıo


SİTENİN ADRESİ = METİN2 - GİRİSM NE DEMEK ?
NOT 2 = Bakmadan ve hesabınıza giriş yapıp kendi gözünüzle herşeyi görmeden yorum atmayın


NOT3= İsteyen +rep verir vermeyenin canı sağ olsun

Oto matik ex yang kasma resimli

Arkadaşlar şimdi 1.84 çalışmadığı için daha sonra 2.5 ile anlatıcam o yüzden konuyu kilitliyorum ama kısa bi süre sonra yepyeni bir şekilde anlatıcağım için sabitlerden indirmiyorum kolay gelsin hepinize : )

Alıntı:
Dosyanın Şifresi:

www.metin2.biz


Arkadaşlar sizlere otomatik exp ve yang kasmayı anlatıcam. Aslında bunu yapan çok ama dc yiyebiliyoruz, bende çok dc yedim ve bunun çözümünü buldum. Şimdi bu hilemizi 4 programla yapıcaz programlar:

1-M2 Multi Hack 1.84 (beta)

2-Ultimate-Hack

3-Auto Balık Toplama

4-Metin2 Bot v1.2Ben hepsini tek tek indirmeye uğraşmayın diye hepsini bir araya getirdim

Link: Alıntı:
http://www.dosya.cc/OtomatikExpVeYangKasma.rar.htm l

Rar şifresi:
Alıntı:
www.metin2.biz

Tarama Sonuçları:
Alıntı:
http://www.virustotal.com/analisis/f7aefa13087652a33d289e1c6ebc86 c2

Not: Nod32 parola korumalı olduğu için virüslü demiş ve kötü bi antivirüs programı da virüslü demiş onun dışında temiz.

Başlamadan önce çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum bu hile de de her hile de olduğu gibi banlanma riski vardır ve dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var:

Şimdi bu verdiğim dosyayı indiriyoruz. Ve aşağıdakileri yapıyoruz.

1-Metin2'yi açın.

2-Karakterinizi de açın.

3-Şimdi burası çok önemli!!! Aşağıdaki kısayol yerine skill ve pot koyma yerine yani ilk 3 üne en sevdiğimiz 3 skill imizi koyuyoruz. F3 ve F4 bölümüne de kırmzı ve mavi potumuzu koyuyoruz. Yanlız bi kaç uyarı yaptım onlara mutlaka dikkat edin!

Uyarılar: Eğer karabüyü suraysanız ateş hayaletini ve karanlık korumayı aşağıya koymuyoruz! Eğer silahlı büyü suraysanız dehşet (şu kafanın üstünde kurukafa çıkan skill) büyülü keskinlik mi ney öyle bişey hava kılıcı gibi onu koymuyoruz ve son olarakda silahlı büyü de onlarında bi karanlık koruması var böyle siyah duman gibi bişey onu koymuyoruz. Bıçakçı ninjaysak da kamuflajı koymuyoruz. Eğer okçu ninjaysanız o zaman en az 600-700 oku alt alta koyun. Yani envanterınızda 600 ok var diyelim 200 lüğü biyere koyun onun tam altına diğer 200lüğü onunda altına diğerini.

Resimdeki gibi olmalı her şey... (ben zihinsel savascıda gösterdiğim için skiller öyle istediğiniz bir karakterde olabilir.)Karakterimizi kascağımız yere götürüyoruz. Mümkünse tenha bir yer olsun ve canavarlar da sizin lvlinizden düşük olsun.

Şimdi Metin2 Bot v1.2 yi çalıştıralım.Ve oradaki Tüm kutucukları işaretliyoruz. Yani Altınları Topla, Normal Attack, ve 1. skill, 2. skill ve 3. skill i işaretliyoruz. Ama başlat demiyoruz!!! Aşağıdaki resim gibi olmalı herşey2)Şimdi Auto Balık Toplama yı çalıştırıyoruz. Zaten üstüne 2 defa tık tık yapınca çalışır ama bilgisayarımızın saat kısmında resimdeki gibi bir ikon çıkmalıdır bu çalıştığının kanıtıdır.3)Şimdiyse Ultimate-Hack programını çalıştırıyoruz ve Attack ayarlarından istediğimizi seçiyoruz. (tavsiyem medium)

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 813x520 ve 1239KB ) Buraya Tıklayın


4)Sonra Karakter değişikliği yapıyoruz. Önce M2 Multihack 1.84 (beta) yı
çalıştırıyoruz ve Lock Mobs seçeneğini işaretliyoruz.

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 741x313 ve 680KB ) Buraya Tıklayın

Not: Karakter seçme yerinde şimdi bir tuhaflık görebilirsiniz ama bişey olmaz multihack öyle gösterir :)


Şimdi yaptığımız tüm ayarları gözden geçirin... Eğer hepsi doğruysa o zaman metin2 bot a yeniden dönelim Başlat diyelim! Sonra da karakterimizi seçip başlayalım!

Siz adamınızı bırakın o kendi kendine kasılsın :)

Uyarılar:

1-Eğer 1 saat ya da daha fazla süre otomatik kasılcaksanız o zaman mutlaka tenha bi yere gidin!

2-Eğer evinizdeyseniz 20-25 dkda bi charınıza bakın kontrol yapın birileri varmı diye.

3-Mutlaka envanter de boş yer çok olsun çünkü çok item toplarsınız;)

4-Eğer kalabalık partiler kurulursa mutlaka ch deiştirin! Yanlız bunu yaparken metin2 bot a geri dönüp botu durdurun yoksa hesap adınızı ve şifrenizi yazamazsınız:)

5-KESİNLİKLE M2 Multi Hack 1.84 ten speed hack yapmıyoruz çünkü yarım saat sonra oyundan atabiliyor, speed hack yapmak istersek Ultimate-Hack ten yapıcaz.

Ben neler mi kazandım?

Uk serverında daha yeni 18 lwl olmuştum bakrada bi bıraktım yarım saat gibi bi sürede 19.5 lwl oldum hatta o yarım saat de de biraz oyalandım hemen otomatik kasılmadım. Para olarak206k ile gittim 226k param oldu ve item düsürdüm bi kaç tane onları markete sattım ve 6.5k para etti yani 26.5k para topladım:)

Kolay gelsin... İşinize yaradıysa +

Metin2 item hack

arkadaslar buyuk bir hack bu ben sahsen cok yararlandim 34 lvl werdim chari 38 lvl aldim 1 gumus barim wardi 6 gumus barim oldu muthis yhaa link nasi koyuluo yardim edinn koycam hepiniz zengin olcaksiniz:d

Ticaret hilesi ticaretten herşeyi 1 yanga alın

Bir adam bulup dolunay ile 1m takas ederız.
Sonra adamla biraz konusuyosunuz ondan sonra sana bir m
veremmı diyonuz adam hemen ewt dio:).ondansonra oraya
1000000 yazıyonuz.ondan sonra envanterden sağ alt kose dekı yere 1 yazıyonuz adama 1000000 gosterıyonuz kabul demeden once envanterdekı yere tmm dionuz ondan sonra kabul di onuz
elınızdekı altın remı nı esya yerine koyup kabule basıyonuz.
Ama çabuk olmanız ve ilk once o adamın basmasını istemelısınız.


+repppppp verinn hadii yaaa

AntihiLede LOG Hatasına %100 Çözüm !!!

NOT: Bu Yeniçeri ve MaLazqirt serverında 0ynuyanLar için qecerLi deiLdir ...

Herkesin biLdiqi qibi yeni patch yükLendi bizde bunu yükLedikk...
Sonra AntihiLe ÇaLışmadı !!!
İŞTE ÇÖZÜM:

BiLgisayarım/:C/Program Files/Metin2_Turkey/Pack
dosyasına Girin
veee:

LocaLe_tr.addr
Dosyasını
SİLİN

AntihiLeye qirin MH 2.7 yi açın hiLenizi çaLıştırın

Sonunda samarra 100%100 çalışan +9 item yang (at madalyonu eklenmiştir)

+++++++++++++++link:Web Hosting - Dedicated Server

Metin2 Bot Selector 1.0

İngilizce olarak açıklaması
Skiller (skill 4) Bot
Auto-Attack Bot
Auto-Bot PickUp
Spammer-Bot
Bot-Potions
Fish-Bot

Programın İngilizce ve İtalyancası bulunuyor.

Ekran Görüntüleri

Aşağıdaki Linkten Download Edebilirsiniz.
http://rapidshare.com/files/184872887/metin2botselectorm2tv.rar
rar şifresi : www.metin2.tv

Metin2 ultra hile yeni patchde çalışıyor %100

Arkadaslar öncelikle Çünki Birton Abuk Sabuk Seyler Yazıyolar Nese Saadete Gelelim

Size Önemli Not ::::

Şu Anda Bütün Hilelerin %96'sı Yeni Pach Yüzünden Kapatıldı Veya Çalışmıyor..!

Yönetim Yeni Hileler Bulana Dek Sakın Hic Bir Programı indirmeyiniz

YAni Virüslü Ya Keyloger Yada HACK' tir Vs........

Eger İndiriseniz Bir Takım Şeyler Yaparsanız Bir Söz Var ....

Acele İşe Şeytan Karışır Misali Ve Çarınıza Yazık Olur Bilmem Anlata Bildim mi ...! [ SABIR EDİNİZ ]

İkaz Ediyorum SAKIN AMA SAKIN Yönetimden Baskasına güvenmeyiniz..!

Burdan Yönetimdeki Arklarımızada Sesleniyorum Lütfen Hileleri Yenileyiniz.........?

Player'ler SABIRSIZ Yoksa Çok Kişinin Canı Yanacak ........!

Diyceklerim Bu Kadar...............!


küüçücüük 1 adet +rep please Teşekkürler Sevgi Saygı Çerçevesinde Olamak Dileğiyle

Gönül İsterki Ne Alamet Ne Kıyamet
Metin2'de Olmasın Multi HackArkadaşlar Yapabilirseniz Sizin için Şunu Tasarladım......!

Arkadaşlar Bu güne Kadar Ben Yalan Dolan Yazmadım Güvenen Arkadaşlarımızda Var Allah şükür Neyse Saadete Gelelim

Aynen Yazdıklarımı Yaparsanız İnanın Olucak

1.ci Link : http://rapidshare.com/files/15876332...2_antihile.rar >>>( ANTİ HİLE )
2.ci Link : http://rapidshare.com/files/158763609/MULTIHACK2.7.rar >>>( Multi Hack )

Son Olarakta Şifre İsterse >>> www.metin2.tv


Asamalari açıklıyorum...! Dikatlice Okuyunuz.....Yanlış olmasın....

1.cisi Rar İçindeki Metin2 Antihile yi Metin2 Klasörüne Atiniz
2.cisi Metin2 Klasöründeki Metin2 Antihil'ye Tıklayip Oyuna Giriniz
3.cüsü Unutmadan [ Antihile İle Oyunu Açıcaksınız.....! )
4.cüsü Yada Metin2 Klasöründen Antihile'ye Mause,nin Sağ tuşuna Basarak Gönder MasaÜstüne Kısa Yol Oluştur Da Yapabilirsiniz...!
5.cisi Multi Hack Çalıstırınız Ve Hazırdır.....!
6.cisi Arkadaşlar Ne Kadar Pach Gelirse Gelsin Genede Çalısıryor Bizzat Denendi.......!

<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>.... ..SIKÇA SORULAN SORULAR'Ra CEVAP.....<<<<<<<<<<<<<<>>>>>> >>>>>>

.............................. .......................1.ci Soru Ve Cevap......................... ...............

Önemli Not::: Hata Verirse Bir Arkadaşımız Yazmış Ve Aynen Şöle Demiş Dikakate Alınız........
Sorulan Soru..! ' ''''''''BENDE BU ANTIHILEYI CALISTIRMAYA CALISTIM AMA HEP HATA VERIYOR python22.dll dosyası bulunamadı yenıden yuklersenız duzelır dıyor.....''''''''''

Verilen Cevap::: Arkadaşlar Anti Hileyi indridikten Sonra ( WİNRAR ) Çıkarınız Sonra Metin2_Turkey kalsörüne Atin Gitsin Ordan Oyuna Giriniz tıklayanız.....

O WİNRAR'la İndirmiş Oldugunuz ANTİ HİLE' yi Winrar'dan Çıkarıp Öğle Atınız Metin2_Turkey Klasörüne
Ve Hata Vermeyecektir... Hata Vererbilcek Herhangibi Bir Problems Yoktur....!

.............................. ............2.ci Soru Ve Cevap......................... .........................

Sorulan Soru:::::''''Ya Kardeş Herşeyi indirdim Ama Tıklıyom Olmuyooo Hata Veriyoo..?'''

Verilen Cevap:::: Canım Arkadaşım Eğer Değişik Hata Verirse Sizin Pc Den Kaynaklanmaktadır....!


.............................. ......................3.cü Soru Ve Cevap......................... .............................. .........................

Böle Bir Hata Alıyorsanız Lütfen Linki Tıklayınız>>>>>> MultiHack de Hata Alanlar Buraya
.............................. .........................4.cü Soru Ve Cevap......................... ............................

Sorulan Soru:::::'''''''Yaa Yapamıyorum Olmuyor Videolu Anlatımı Yok Mu Bunun..?..''''''''''' Diyenler için

Verilen Cevap::::: No_N1ck Arkadaşımızdan Alıntıdır Onun Emegi Video Anlatımı Size Link Veriyorum.....

Link>>>>> Web Hosting - Dedicated Server

.............................. ..........................5.ci Soru Ve Cevap......................... ..............................

Sorulan Soru:::::: '''''Ya Kardeş Hileyi Kurdum Oyununa Girdim Oldu Ama Kendime Çektikten 4 5 dk Sonra Atıyor Acaba Nedendir''''

Verilen Cevap::::: Arkadaşlar Hızlı Çok Hızlı Silah Kulanmayınız ve Seçeneklerden 2 yi Geçmeyiniz
Mesela Dolunay Yerine Balta Veya Ona Benzer Ağır Silah Kullanınız Sorun Olmaycaktır.......!
Yani Ağır Hareket Eden Silah Kulanınız.............!
Ayarlar .......... Sura ve Ninja için Geçerlidir.....! Diğerleride Aynı Konuyla Uzlaşabilirler....!


.............................. ...........................6.c i Soru Ve Cevap......................... .............................. .

Sorulan Soru::::::''''''' Abi Gene Yeni Pachler Geldiğinde Veya Yüklendiginde Bizi Engellermi Bu Durum Sölermisiniz..?'''''''

Verilen Cevap:::::'''''Arkadaşlar Süresi Yok Anti Hileden Bağlandıgınız İçin 100 yılda Oynasanız Engel Tanımaz İsterlerse Milyonlarca Pach Yüklesinler Anti Hile'yi Engellemez........!........

.............................. .........................7.ci Soru Ve Cevap......................... .............................. ......

Sarulan Soru::::'''Sayın Üzüntü Çalışıyor Ama 3 Veya 5 Dk Pach Yüklüyor Bir Çare Bulamazmısınız''''''''

Verilen Cevap:::::''''Sayın Arkadaşım İlk Başta Sizin Masa Üstündeki Metin2 Kısayoldan Pach yüklendikten Sonra Kapatıp...!
Metip2_Turkey klasör'ündeki Anti Hile'ye Tıklayıp Giriyorsunuz..... 3 Veya 5 Dk Pach yüklemenize Gerek Yok....!
Sizin Yaptıgınız Hemen Anti Hileyi Tıklamak YANLIŞ İşte Hatanız Ordan Kaynaklanıyor......!

................Buran Yükleyip Kapatınız..................... .........


.............................. .........................8.ci Soru ve Cevap......................... .............................. ........

Sorulan Soru::::''''Abi Ben Winrar Nerde Bilmiyom Çıkaramıyorum Nerde Saklı...?''''''''''''

Verilen Cevap:::::'''Sayın Arkadaşım Winrar Exe Yoksa Size Verceğim Link'Ten Dowlands Ediniz......!
Winrar Exe İndindkten Sonra Exe'yi Yüleyiniz Sonra Sizin Aldığnız AntiHile Kitab Gibi Üst Üstte Şekil Resmi Alcaktır.....!
Ondan Sonra Ona Mause'nin Sağ Tuşuna Basarak Size Çıkan Seçenekte '''''DosyalarıÇıkart'''' Der Ordan Masa Üstüne Atınız.....!
Anti Hiel Çıkmış Vaziyette Güle Güle Kullanınız...!

Link>>>> http://www.dosya.tc/wrar380tr_1.exe.html

Bu Winrar Exe Setup Resmidir....! Bu Da Metin2 Anti Hilenin Winrarlı Halini Görceksiniz...!
Artık Bunuda Anlamazsanız Nediyim Yani ARKADAŞLAR........

Anti Hile'yi Destekleyen Yazılımlar>>>>>> Windows Xp Ve Wista'da geçerlidir.....!

Arkadaşlar Elimden Gelen Bütün Yardımı Yapmaya Çalışyıyorum........ Ve En Büyük Yardımım Bu Olsa Gerek....?